Įmonė „Schiedel" yra didžiausia ir moderniausia kaminų sistemų gamintoja Europoje. Būdama kaminų sistemų rinkos lyderė, įmonė Jums siūlo pilną produktų paletę, kuri leidžia išspręsti įvairias kamino technines problemas. Įmonė Jums garantuoja aukščiausio lygio funkcionalumą ir saugumą pašalinant išmetamąsias dujas. Tai patvirtina suteikiama 30-ies metų garantija įmonės produkcijai.

Pavadinimas „Schiedel" - tai naujos kaminų sistemų generacijos sinonimas. Svarbiausia įmonės veiklos sritis yra kaminų sistemų gamyba individualių ir daugiabučių namų statyboms. Įmonės „Schiedel" devizas - „Saugus kaminas-saugūs namai". Ypatinga kamino ir ventiliacijos sistemos savybė, kaip statybos elemento, sudaro glaudų ryšį tarp produkto, kokybės ir saugumo. Kaminų sistemų gamybos sferoj įmonė atitinka tarptautinius ISO 9001 reikalavimus.

Maloniai kviečiame Jus aplankyti įmonės „Schiedel" internetinį puslapį, kuriame plačiau susipažinsite su mūsų gaminama produkcija, paslaugom ir kita įdomia bei naudinga informacija.

 

 

log_schiedel

kamin_2

 

kamin_55